top of page
Choose your pricing plan
4 one-hour lessons
280$Most popular $65 per lessonÂ- Easy going pace. All your questions can be answered.
Eight 30-min lessons
280$$35 per lessonÂFour 30-min lessons
150$$37.50 per lessonÂSingle 30-min lesson
40$ÂSingle 60-min lesson
75$Â30 Minute Trial Lesson
25$First 30 Minute LessonÂ- Voice evaluation and full lesson
- In-studio or virtual
bottom of page

